www.archive-no-2012.com » NO » Q » QUICK

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

    Archived pages: 14 . Archive date: 2012-10.

  • Title: Einarittet
    Descriptive info: .. JavaScript er ikke tilgjengelig.. Noen sider vil ikke fungere skikkelig.. Eina SK.. Nyheter.. Rittinfo.. Løype.. Påmelding.. Startlister.. Resultater.. Kontakt.. Randsfjorden rundt.. Dette skrives om Einarittet.. Mange hyggelige kommentarer om Einarittet på nettet.. http://terrengsykkel.. no/ubb/ubbthreads.. php?ubb=showflat Number=1184476 page=2.. http://teamdiamant.. wordpress.. com/ http://teamdiamant.. com/.. http://gjovikidrett.. com/pages/posts/einarittet-224.. php.. Roar Moen har sendt bilder av nesten alle deltakerne fra Høgkorset.. Her er et par avdem.. Jeg skal se om vi kan få koblet alle bildene til deltakerne i resultatlisten - men trenger et par dager på det for jeg må sette i sving en programmerer i noen timer først.. Les mer.. Rekordtider i Einarittet.. Mens hele Eina badet i sol var nær 240 syklister i aksjon når Eina SK inviterte til det 4.. Einarittet i dag.. Øivind Bjerkseth fra Asker CK var raskest gjennom den 41 kilometer lange løypa i dag med tiden 1:27:23 - som er ny løyperekord.. På de to neste plassene fulgte fjorårsvinner Carl Fredrik Hagen fra Team Oslo Sportslager og Ola Nilstad fra Milslukern Pro Sykling/Ottadalen SK.. Blant damene var det Linda Treseng-Lien fra Ullensaker CK som var raskest.. Hun kom inn på tiden 1:47:53, fulgt av Guro Grøneng fra Romeriksåsen Sykkelklubb og Heidi Kjernåsen Halbakken fra Elverum Sykkelklubb.. I tillegg til de 194 som startet i Einarittet og ungdomsrittet var det rundt 40 barn som deltok i barnerittet som innledet denne fartsfylte 1.. pinsedag i Prestmarka.. Bilder kommer senere.. Men i mellomtiden finner dere bilder av alle som har kommet i mål ved å klikke på navnet i resultatlisten.. Resultatlisten finner du her:.. http://timing.. quick.. no/index.. php?page=Resultater Event=148.. Iherdig innsats fra mer enn 80 funksjonærer sørget for nok et flott arrangement for deltakere og publikum..  ...   bevarer vi både terrenget i traseen, og intimiteten i rittet.. Dette sier deltakerne.. Vi har fått en mengde hyggelige tilbakemeldinger fra fornøyde deltakere i Einarittet.. En stor andel av befolkningen rundt Einafjorden er med på å gjøre arrangementet til en suksess.. Tusen takk for innsatsen fra alle.. Vi gleder oss til Einarittet 2012!.. Her er noen av kommentarene fra deltakerne:.. Video fra Einarittet 2011.. Geir Sveum har laget denne fartsfylte videoen fra Einarittet 2011.. Han monterte kameraer på to ryttere som fulgte dem gjennom hele løypa i tillegg til at han filmet i Prestmarka.. Resultatet ble råtøfft!.. Geir er i etableringsfasen med sitt eget produksjonsselskap og påtar seg gjerne oppdrag fra andre arrangører.. Hans telefonnummer er 95829720.. Vi har igjen fått utrolig mange positive tilbakemeldinger etter Einarittet.. Det er alltid hyggelig - og æren for dette er det alle funksjonærene som skal ha, som gjør alt de kan for at Einarittet skal bli en suksess og en folkefest.. Ellers må vi beklage at vi ikke hadde gitt gode nok instrukser til vår master-sjåfør slik at startfeltet i pulje 1 ikke ble holdt samlet til alle hadde kommet ut på fylkesveien etter start.. Denne feilen vil ikke gjenta seg neste år.. Vi ønsker alle velkommen tilbake til Einarittet 2012 - sett av søndag 27.. mai allerede nå!.. PS! Eina SK skal arrangere KM Rundbane for Indre Østland, Oslo og Akershus sykkelkretser i Prestmarka søndag 18.. september.. Mer informasjon om dette kommer.. Bilder.. Forbedre din Grenserittet seeding.. Einarittet er seedingsritt for Grenserittet.. Deltakelse i Einarittet er dermed en glimrende mulighet til å forbedre din startposisjon for et av høstens store høydepunkter.. Les mer om Grenserittet her http:.. //www.. grenserittet.. no/..

    Original link path: /WebPublish/Main
    Open archive

  • Title: Einarittet
    Descriptive info: Løypebeskrivelse.. Einarittet går i fine omgivelser på åsen mellom Eina og Hadeland med forskjellig vanskelighetsgrad fra asfalt og grus til utfordrende terrengpartier, tilsammen 41 km.. Passer for alle som liker å utforske naturen på sykkel.. Start og mål i Prestmarka idrettspark.. Praktisk informasjon.. Einarittet 2012 er terminfestet som nasjonalt terrengritt i Indre Østland Sykkelkrets og arrangeres i år for 3.. gang.. Einarittet hadde stor suksess første året med 186 fullførende syklister i trim og aktive klasser.. I 2010 økte deltakerantallet med mer enn 30% til 249.. Og i 2011 hadde vi en ytterligere økning til mer enn 300.. Einarittet er en fin formtest i fine omgivelser tidlig i sesongen!.. Start trimklasser kl.. 11.. 45 og start tur klasser fra kl.. 12.. 00.. Aldersgrense for turklasser er for alle som fyller 17 år i 2012.. Nytt av året er at vi også har et ritt for ungdom i aldersbestemte klasser fra 10-16 år.. Dette går som rundbaneritt i tøft terreng på  ...   diplom til alle deltakere som fullfører.. Premie til alle som fullfører innen klassens vinnertid +20% i turklasser.. Uttrekkspremier.. I ungdomsrittet er det premiering til alle deltakere.. Priser.. Turklasser.. Tidlig påmelding før 1.. mai, kr 350,- (+ evt engangslisens kr 150,-).. Frem til 25.. mai klokken 15:00, kr 399,- (+ evt engangslisens kr 150,-).. Gebyr for etteranmelding på rittdagen, kr 100,-.. Trimklasser.. mai kr 250,- (+ evt engangslisens kr 25,-).. mai klokken 15:00, kr 299,- (+ evt engangslisens kr 25,-).. Aldersbestemte ungdomsklasser (10-16 år).. Web-påmelding frem til 26.. mai klokken 15:00 kr 100,- (+ evt engangslisens kr 50,-).. Tidtaking.. Einarittet 2011 har elektronisk tidtaking fra Quick Timing as.. I tillegg til målgang registreres mellomtid ved Åstjern, samt 3 km før mål.. Tidtakerbrikke utdeles sammen med startnummer og monteres på høyre side på sykkelgaffel.. Brikken returneres etter innkomst.. Live resultatlister er tilgjengelig på websiden og oppdateres ved passering på mellomtidspostene og ved målgang.. Resultatlistene på web er også tilpasset for iPhone og smartphone..

    Original link path: /index.php?page=webpublishcontent&ngid=205&getNewsGroup=1&getType=full
    Open archive

  • Title: Einarittet
    Descriptive info: Profil.. Total stigning i løypa er ca 800 meter.. Løypekart.. Løypa har start og innkomst i Prestmarka Idrettspark.. Hele traseen er skiltet permanent, slik at det er mulig å finne frem for de som vil teste løypa.. Utover sommeren etter rittet er deler av løypa beiteområde for husdyr.. Så husk å lukke alle grinder etter deg når du trener i løypa.. Løypekart barneritt.. Barnerittet/familierittet (barn til og med 9 år), som starter.. klokken 11:00.. har start og målgang i motsatt retning i forhold til Einarittet.. Løypa går ned til bålplassen, nedover i skiløypa langs fotballbanen, ut på Mørkoddveien, ut på fylkesveien og oppover til mål.. Løypekart ungdom kort løype..  ...   opp Mørkoddveien, inn i skiløypa igjen ved hinderløypa (samme sted som Einaritt-løypa går inn, og følger deretter skiløypa opp langs fotballbanen og inn mot mål.. Løypekart ungdom lang løype.. Ca 3,8 kilometer.. Gutter 11-12 år / Jenter 13-14 år - 1 runde.. Gutter 13-14 år / Jenter 15-16 år - 2 runder.. Gutter 15-16 år - 3 runder.. Start som Einarittet, ut på fylkesveien et par hundre meter, til høyre ned Mørkoddveien, til venstre inn i skiløypa, ned til Mørkodden, følger skiløypa videre rett frem (ikke opp Mørkoddveien).. Sti over og tilbake i skiløypa ned mot hinderløypa, hvor løypa følger Einaritt-løypa langs fotballbanen og opp til mål / runding..

    Original link path: /index.php?page=webpublishcontent&ngid=219&getNewsGroup=1&getType=full
    Open archive

  • Title: Einarittet
    Original link path: /index.php?page=webpublishcontent&ngid=206&getNewsGroup=1&getType=full
    (No additional info available in detailed archive for this subpage)

  • Title: Einarittet
    Descriptive info: Klikk.. her.. for oversikt over påmeldte deltakere til Einarittet 2012.. Av.. Per Arne Jakobsen.. Opprettet 20.. 02.. 2010 22:17:53.. Endret 07.. 04.. 2012 17:07:57..

    Original link path: /index.php?page=webpublishcontent&ngid=222&getNewsGroup=1&getType=full
    Open archive

  • Title: Einarittet
    Descriptive info: Resultater fra Einarittet 2012.. R.. esultater fra Einarittet 2012 kommer her.. Tjenesten er levert av Quick Systems as.. Resultater fra Einarittet 2011.. for resultater fra Einarittet 2011.. Live resultater fra Einarittet 2010.. for live resultater fra Einarittet 2010.. Resultater fra Einarittet 2009.. Resultatliste Einarittet 2009.. Resultatliste Einarittet 2009, gruppert etter 10 års klasser..

    Original link path: /index.php?page=webpublishcontent&ngid=207&getNewsGroup=1&getType=full
    Open archive

  • Title: Einarittet
    Descriptive info: Kontaktinformasjon.. Rittleder: Pål Garder, telefon 91 76 30 03,.. pal.. garder@quick.. no.. Påmelding: Per Arne Jakobsen, telefon 90 83 21 86,.. perarne@quick.. Tidtaging/resultater: Quick Systems as, telefon 61 15 90 00.. Leder sekretariat: Per Arne Jakobsen, telefon 90 83 21 86.. Arena: Per Olav Strande: 92 43 47 36.. Opprettet 23.. 01.. 2010 17:24:03.. 2012 16:27:18..

    Original link path: /index.php?page=webpublishcontent&ngid=208&getNewsGroup=1&getType=full
    Open archive

  • Title: Einarittet
    Descriptive info: Samarbeid med Hadeland CK.. Eina SK/Sykkel og Hadeland CK samarbeider for at den siste helgen i mai skal bli en best mulig opplevelse for flest mulig!.. Vi har laget en felles brosjyre og annonse slik at vi kan nå ut til flest mulig gjennom mer effektiv distribusjon.. Og vi samarbeider om å utvikle de beste avanserte tekniske løsningene sammen med Quick Systems slik at du skal få en best mulig opplevelse.. Denne siste helgen i mai er en viktig begivenhet  ...   er både landeveisryttere og terrengsyklister - og deltar i begge arrangementene.. For å motivere ekstra til dette får du 50 kroner rabatt på startkontingenten for hvert av arrangementene hvis du melder deg på begge.. Rent praktisk fungerer dette ved at du mottar en rabattkode verd 100 kroner når du melder deg på det første arrangementet.. Denne kan du bruke når du melder deg på det andre arrangementet.. Klikk her for informasjon om Randsfjorden Rundt.. 2010 16:14:19.. Endret 20.. 2010 18:10:22..

    Original link path: /index.php?page=webpublishcontent&ngid=209&getNewsGroup=1&getType=full
    Open archive

  • Title: Quick Timing Resultatliste
    Descriptive info: Eina Sportsklubb.. Einarittet 2012, 27.. 05.. 2012.. Resultatliste.. Type liste:.. Puljer.. Total.. Distanse:.. Alle.. Einarittet.. Einarittet Ungdom.. Einarittet trim.. G10/J10-12 (1).. J13-14/G11-12 (2).. J15-16/G13-14 (4).. G15-16 (6).. Stasjon:.. Åstjern.. Forvarsel.. Mål.. Kjønn:.. Begge.. Kvinner.. Menn.. Klasser:.. Trim kvinner.. Trim menn.. Jenter 10-12.. Gutter 10.. Gutter 11-12.. Jenter  ...   17-19.. Kvinner 20-29.. Menn 20-29.. Kvinner 30-39.. Menn 30-39.. Kvinner 40-49.. Menn 40-49.. Kvinner 50-59.. Menn 50-59.. Kvinner 60-69.. Menn 60-69.. Kvinner over 70.. Menn over 70.. Jenter 11.. Gutter 12.. Puljer:.. G15-16.. J10-12/G10.. J13-14/G11-12.. J15-16/G13-14.. Pulje 1 1:50.. Pulje 2 1:50-2:10.. Pulje 3.. Pulje 4.. Trim.. Ungdom..

    Original link path: /index.php?page=Resultater&Event=148
    Open archive

  • Title: Deltakerliste
    Descriptive info: Påmeldte deltakere til Einarittet 2012:.. Antall påmeldte deltakere: 205.. Startnummer.. Navn.. Klubb.. Pulje.. Klasse.. Starttid.. 215.. Celina Jakobsen.. Eina SpKl Sykkel.. J13-14/G11-12.. Jenter 13-14.. 12:20:00.. 212.. Eline Kvam.. Lillehammer CK.. J10-12/G10.. Jenter 10-12.. 210.. Hanna Frisinger.. Raufoss & Gjøvik SK.. 213.. Marthe Marie Flenes Ulven.. 233.. Christian Kynstad.. Jømna/Heradsbygd - Sykkel.. G15-16.. Gutter 15-16.. 202.. Per Strømseth.. 201.. Eystein Abrahamsen.. 205.. Håkon Sandaker.. Bærum og Omegn CK.. J15-16/G13-14.. Gutter 13-14.. 203.. Simen Nordahl Svendsen.. Konnerud IL - Sykkel.. 206.. Sverre Strømseth.. 204.. Sindre Fougner.. SpKl.. Rye Sykkel.. 207.. Bendik Lae Steinsrud.. ingen.. Gutter 11-12.. 252.. Halvard Berg.. 208.. Jonas Vika.. Brumunddal SK.. 214.. Patrick Jakobsen.. Eina Sportsklubb - Sykkel.. 223.. Sivert Øversveen.. Land CK.. 209.. Erik Andre Lier.. Romeriksåsen SK.. 251.. Hermann Østby.. 243.. Markus Strande.. 250.. Tobias Ugland.. Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb.. 211.. Mads Hagen.. Brandbu ski.. Gutter 10.. 245.. Victor Zoo Testad.. 121.. Odd Olav Amundsen.. treninga hov.. Pulje 2 1:50-2:10.. Menn 60-69.. 12:05:00.. 147.. Bjarne Paulsrud.. AQUATEAM.. 79.. Per Anton Finstad.. Pulje 1.. 12:00:00.. 129.. Bjørn Mathiesen.. Sarpsborg SK.. 61.. Sigurd Røeggen.. Sportsklubben Rye - Sykkel.. 171.. André Van Ingelgem.. Pulje 3.. Menn 50-59.. 134.. Rolf Snoen.. HABIL.. 139.. Lars Olav Jensen.. Skiforeningen.. 242.. Tom Jevnaker.. Bentler BIL Raufoss.. 255.. Terje Nilstad.. Lillehammer sykehus.. 239.. Harald Glæserud.. CK Toten-Tråkk.. 110.. Svein Roger Løken.. 130.. Svein Svendsen.. Halden CK.. 257.. Olav Langeland.. Horten.. 126.. Frode Rissmann.. Toten-Kranken CK.. 173.. Jon Kjetil Skottene.. 43.. Morten Grande.. 98.. Olav Sveum.. 122.. Lars Schnell.. Statnett BIL.. Menn 40-49.. 42.. Jan Erik Karlsen.. Gjøvik.. 62.. Sverre Grimstad.. Toten Transport AS.. 70.. Jan Roger Skumlien.. 133.. Ivar Slåttsveen.. TBA bil.. 138.. Robert Wara.. Nobile as.. 87.. Rune Dalby.. Aker Solutions.. 105.. Morten Dalby.. 230.. Egil Maurtvedt.. Telenor.. 234.. Stig Aarnlien.. 256.. Rune Rikoll.. Hadeland CK.. 258.. Kjell Karlsen.. Team Helium KORK.. 71.. Alf Tony Bjerke.. 40.. Terje Wangen.. 84.. Geir Zachariassen.. 50.. Jan Hovde.. 78.. Frode Brufladt.. CK ValdresEkspressen.. 91.. Bjørn Risebrobakken.. Eidsvoll SK.. 76.. Ole T Fodstad.. 53.. Bjørn Steinar Posaasen.. 125.. Frode Aarseth.. 109.. Trond Røstadstuen.. 108.. Kai Røstadstuen.. 135.. Jens Heie.. 67.. Thor Magne Ulven.. 150.. Svein Tore Aakerlund.. 142.. Kasper Andresen.. 83.. Frode Røsand.. 238.. Gørran Syversen.. Kloppa Off Road Klubb.. 101.. Frode Krüger.. 92.. Bjørn Svendsen.. 222.. Geir Øversveen.. 93.. Terje Torseth.. 64.. Kim Andre Bjørnerud.. Nidaros SK.. 59.. Per Magne Aadnøy.. 113.. Lars Erik  ...   - Sykkel.. 148.. Ørjan Sveen.. 145.. Rune Glæserud.. 137.. Stian Rønning.. 94.. Clemet Fougner.. 36.. Rune Hellem.. 51.. Jon-André Johansen.. Elverum Sykleklubb.. 253.. Stian Olafsen.. 225.. Bjørn Terje Guttersrud.. 90.. Wikøren Karl Morgan.. 80.. Tor-Atle Fuglerud.. 65.. Chris Nerli.. 46.. Ronnie Frydenlund Hansen.. 45.. Hans Ivar Festad.. 41.. Vidar Hjelmen.. 37.. Espen Hagen.. 32.. Bjørn Erik Tokerud.. 27.. Roar Sollie.. 26.. Pål Stenseth.. 103.. Elling Starrem.. IK Hero Sykkel.. 55.. Anders Snellingen.. Menn 20-29.. 60.. Erland Lium Selmo.. Biri.. 131.. Hans Marius Vestheim.. Storebrand Sport.. 232.. Carl Fredrik Hagen.. Team Oslo Sportslager.. 237.. Vidar Mehl.. Toyota Fuji Team.. 246.. Martin Sigley.. Team sportsgutta.. 254.. Ola Nilstad.. Milslukern Pro Cycling.. 72.. Inge Skinstad.. 77.. Øivind Bjerkseth.. Asker CK.. 73.. Kenneth Zachariassen.. 44.. Øyvind Hasli.. 89.. Christian Amdahl.. Glåmdal SK.. 58.. Vegard Solhaug.. 56.. Ole Arne Horgen Reinli.. 38.. Lars Lindal.. 123.. Sigurd Odin Braastad.. 247.. Erik Grefsrud.. 86.. Erik Lokreim Slapgard.. 47.. Pål Flattum.. Menn 17-19.. 149.. Kristian Dæhlin.. 144.. Liv Astri Løkken.. Kvinner over 70.. 107.. Marit Grumstad.. Kvinner 50-59.. 111.. Siw Elin Weideborg.. Kvinner 40-49.. 102.. Kari Mette Vika.. 136.. Anne Løkken Hansen.. 172.. Elisabeth Hoelsveen.. 231.. Mette Tomter Andresen.. 52.. Heidi Kjernåsen Halbakken.. 146.. Hilde Løvlien.. Moss Cykle Klubb.. 30.. Brit Einseth.. 112.. Marianne Harviken Harviken.. Jømna/Heradsbygd-Sykkel.. 174.. Siv Halvorsrud.. Kvinner 30-39.. 175.. Ida Granskogen.. Raufoss.. 177.. Merete Dagsgard.. 221.. Bente Blæsterdalen.. Amfi Eina.. 96.. Linda Treseng-Lien.. 235.. Merehe Vedal.. 69.. Camilla Skogvold.. 106.. Guro Grøneng.. Romeriksåsen Sykkelklubb.. 132.. Benedicte Texnes.. OSI.. Kvinner 20-29.. 97.. Gina Elisabeth Mathisen.. 17.. Marthe Lindmoen.. Raufoss IL Langrenn.. Trim.. Trim kvinner.. 11:45:00.. 218.. Iren Lerud Haugum.. 3.. Karin Frisinger.. 1.. Asbjørn Vestland.. Miljøbygg BIL.. Trim menn.. 2.. Lars-Harald Bergheim.. Lensbygda Sportsklubb.. 8.. Tom André Kristoffersen.. Quick Systems AS.. 9.. Geir Magne Fjellseth.. Nammo BIL / Leeds United.. 10.. Sverre Dysthe.. IL Kolbukameratene.. 11.. Geir Ulven.. 12.. Inge Indset.. statens kartverk.. 13.. Tommy Kristiansen.. 14.. Petter Lindmoen.. 15.. Bjørnar Lindmoen.. Raufoss BIL Benteler.. 16.. Odd Arne Lilleeng.. Trevann IL.. 216.. Kim K.. Hoffsbakken.. Biri IL.. 20.. Geir Haugum.. 7.. Gunnar Fodstad.. 18.. Morten Haugnes.. 227.. Simen Eger Heggelund.. 19.. Mathias Haugnes.. 6.. Vinjar Løkken.. 5.. Anders Frisinger.. 4.. Martin Frisinger.. 262.. Eivinn Berg.. 228.. Jan Erik Strande.. 200.. Martin Røste Omdahl.. Quick Systems.. | Solvikvegen 15 | 2843 Eina | Telefon: 61 15 90 00 | Telefaks: 61 19 59 10..

    Original link path: /index.php?page=PaameldingNew&action=Deltakerliste&Arrangement=148
    Open archive

  • Title: Quick Timing Web
    Descriptive info: Trykk på navn for detaljer.. Resultatliste for Einarittet 2010.. Alle menn.. Alle kvinner.. K17.. K20.. K30.. K40.. K50.. K60.. K70+.. M17.. M20.. M30.. M40.. M50.. M60.. M70+.. Mellomtider:.. Mål (41.. 00 km).. Varsel før mål (40.. 30 km).. Åstjern (23.. 50 km).. Start (0.. Plass.. Nr.. Navn.. Klubb.. Klasse.. Pulje.. Start.. Passering.. 1.. 216.. Halvor Aschjem.. Proteinfabrikken-KTM.. 12:00:00.. 01:32:28.. 2.. 169.. Bjørn Erik Tokerud.. Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb.. 01:32:34.. 3.. 116.. Hans Ivar Festad.. Gjøvik / Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb.. 01:33:24.. 4.. 176.. Espen Østlien.. 01:36:44.. 5.. 206.. Ronnie Hansen Frydenlund.. 01:36:49.. 6.. 200.. Carl Fredrik Hagen.. Team 8848 KF/Sagene IF.. 01:38:08.. 7.. 105.. Olve Skjetne.. 01:39:08.. 8.. 180.. Svein Roger Løken.. CK Toten-Tråkk / CK Toten-Tråkk.. 01:39:13.. 177.. Martin Olsen.. CK Toten-Tråkk.. 10.. 181.. Vidar Bekken.. 01:39:14.. 11.. 217.. Kjell Arild Lierhagen.. Brumunddal SK - sykkelgruppe.. 01:39:58.. 12.. 148.. Kenneth Valråmoen.. Brumunddal SK.. 01:41:15.. 13.. 128.. Pål Arne Jensen.. 01:41:16.. 14.. 124.. Hans Jørgen Lundby.. CK Toten-Tråkk/Team Edge.. 01:41:28.. 15.. 170.. Øystein Myrland.. 01:41:56.. 16.. 202.. Vidar Hjelmen.. 01:42:01.. 17.. 195.. Erik K Hoffsbakken.. 01:42:24.. 18.. 193.. Roger Tangen.. Team Contar Olympiaparken.. 01:42:32.. 19.. 198.. Rune André Bjørnerud.. Eina Sportsklubb.. 01:42:34.. 20.. 171.. Sørebø Cato.. 01:42:53.. 21.. 186.. Kristian Østlie.. Ceres.. 01:43:11.. 22.. 152.. Stig Anders Stensby.. Ottestad IL Sykkelgruppe.. 01:43:50.. 172.. Olav Sveum.. 24.. 196.. Ulf Storbekk.. 01:45:00.. 25.. 161.. Øyvind Haugen.. Sportsklubben Rye - sykkelgruppe.. 01:45:06.. 26.. 133.. Glenn Tjernø.. 01:46:12.. 27.. 167.. Øyvind Lien.. 01:46:13.. 28.. 166.. Wegar Løkken.. 01:46:34.. 29.. 173.. Trond Overn.. 01:46:41.. 30.. 209.. Knut Hoelsæter.. Eidsvoll SK - sykkelgruppe.. 01:47:11.. 174.. Atle Grøndalen.. 32.. 139.. Thor Magne Ulven.. Eidsiva BIL / Eina Sportsklubb.. 01:47:33.. 33.. 214.. Tom Ruud.. Lillehammer.. 01:47:48.. 34.. 190.. Tommy Olsen.. 01:48:04.. 35.. 199.. Terje Løvstad.. Romeriksåsen Sykkelklubb - sykkelgruppe.. 01:48:27.. 36.. 212.. Øistein Tønsager.. Jømna/Heradsbygd Sykkelgruppe.. 01:48:31.. 37.. 113.. Espen Hagen.. 01:48:37.. 38.. 210.. Torgeir Hermansen.. 01:49:00.. 39.. 179.. Anders Bøe Jevnaker.. 01:49:42.. 40.. 204.. Håvard Furunes.. 01:49:48.. 41.. 104.. Per Morten Øien.. Ottadalen SK - sykkelgruppe.. 01:50:42.. 42.. 125.. Kai Røstadstuen.. 01:51:05.. 43.. 120.. Sissel Vien.. Follo SK - sykkelgruppe.. 01:51:26.. 44.. 130.. Kalle Wikøren.. 01:52:15.. 45.. 129.. Roar Moen.. Hadeland CK - sykkelgruppe.. 01:52:22.. 46.. 218.. Ragnar Holthe.. Benteler Alu Systems BIL.. 01:52:44.. 47.. 134.. Jan Aasen.. 01:53:14.. 48.. 112.. Ørjan Strand.. svett og mett / Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb.. 01:53:27.. 49.. 102.. Rune Otterstad.. 01:53:33.. 50.. 154.. Per Dolven.. 01:53:38.. 51.. 117.. John Arne Stern.. Team Krank Gewesen / CK Nittedal - sykkelgruppe.. 01:53:39.. 103.. Jan Petter Ramstad.. 53.. 187.. Ingrid Jevne framstad.. 01:53:40.. 54.. 162.. Tom Morud.. Eidsvoll SK/ Oljeservice Maura BIL.. 01:53:42.. 55.. 115.. Stian Sande.. Team Krank Gewesen.. 01:53:46.. 56.. 126.. Jan Erik Sørumshagen.. Toten Treningssenter.. 01:53:47.. 57.. 122.. Trond Røstadstuen.. 01:53:48.. 58.. 194.. Oddbjørn Grimsbø.. 01:54:05.. 59.. 108.. Svein Sagbakken.. 01:55:01.. 60.. 587.. Ole Henrik EVENSEN.. Pulje 2.. 12:10:00.. 01:55:40.. 61.. 313.. Morten Ask.. Varde IL.. 01:55:56.. 62.. 182.. Pål Bilit Sveen.. Vind IL / Gjøvik/Toten langrenn.. 01:56:24.. 63.. 183.. Ole Arne Horgen Reinli.. 01:56:31.. 64.. 189.. Kjell Arne Olsen.. 01:56:41.. 65.. 309.. Knut Torkel Pedersen.. Vinmonopolet.. 01:56:55.. 66.. 132.. Terje Wangen.. 01:56:58.. 67.. 211.. Vegard Østerbø Sørumshagen.. Team Sportsgutta.. 01:57:02.. 68.. 109.. Vegard Solhaug.. Hadeland CK / Hadeland CK - sykkelgruppe.. 01:57:04.. 69.. 249.. Olav Grøndalen.. Valdresekspressen.. 01:58:03.. 70.. 312.. Anders Nermoen.. OSI.. 01:58:17.. 71.. 140.. Jan Tore Karlsen.. Gjøvik brannidrettsslag.. 01:58:33.. 72.. 589.. Marianne Kalbakken.. Lillehammer CK -  ...   02:14:11.. 119.. 282.. Jens Heie.. 02:14:23.. 178.. Tom Jevnaker.. Benteler BIL Raufoss.. 02:14:41.. 121.. 127.. Gulbrand Myrstuen.. 02:14:53.. 292.. Ivar Jonny Tvenge.. 02:15:20.. 288.. Pål Erik Eng.. 02:15:22.. 164.. Ørjan Sveen.. Bøverbru IL.. 02:17:00.. 305.. Hans Nøkleby.. NMK Gjøvik.. 02:17:49.. 265.. Geir Arne Fremstad.. Gamle Oslo Sykkelklubb.. 02:18:02.. 267.. Mette Larsen.. 02:18:03.. 286.. Stein Thore Hansen.. 02:18:09.. Hubert Jacobsen.. Toten-Kranken.. 02:18:28.. 287.. Anne Løkken Hansen.. 02:18:53.. 131.. 260.. Richard Rybakken Dahl.. 02:21:13.. 298.. Rune Henning Moen.. 02:21:36.. 270.. Johnny Engen.. Team Herbalife.. 02:21:37.. 274.. Tomas Kolden.. Sportsgutta Pro team.. 02:23:00.. 135.. 300.. Ian Sheldrake.. RGSK / Hunton Fibre AS.. 02:24:35.. 136.. 184.. Kasper Andresen.. 02:24:45.. 137.. 307.. Odd Christian Hagen.. Klubb Idrettsklubb.. 02:25:04.. 301.. Karianne charlen Grefsrud søfting.. Frisørraceren.. 02:26:03.. 261.. Stein Roger Løkken.. Kvam il.. 02:26:07.. Bjørn Bratlien.. Harpefoss IL.. 02:26:18.. 141.. 264.. Stian Olafsen.. 02:27:20.. 142.. 285.. Kai Olav Pinslund.. 02:27:39.. 143.. 208.. Monika Stenersen.. Sportsgutta ProTeam.. 02:28:23.. 144.. 304.. Knut Frydenlund.. 02:28:25.. 145.. 213.. Eivind Fagerhus.. 02:28:27.. Hans-Petter Lund.. ErgoGroup BIL.. 02:29:35.. 291.. Torleif Lilløy.. Totens Sparebank BIL.. 02:31:02.. 297.. Henning Nystuen.. Harpefoss il.. 02:31:30.. 149.. 252.. Gunnar Fodstad.. 213 / Ullensaker CK - sykkelgruppe.. 02:32:16.. 150.. 160.. Bent Sæthermoen.. 02:32:25.. 256.. Erik Kluften.. zalto.. 02:33:47.. 283.. Kristian Dyrud.. 02:36:12.. 294.. Odd Arne Lilleeng.. Trevann IL.. 02:36:44.. 311.. Ingeborg Ligaarden.. 02:36:47.. 284.. Liv Astri Løkken.. 02:38:50.. 191.. Ragnhild Skarpen.. Oracle BIL.. 02:45:29.. Jan Helge Rustbakken.. 02:48:06.. 158.. Lars-Harald Bergheim.. Lensbygda Sportsklubb.. 02:58:11.. Steinar Narum.. 11:00:00.. Passert.. 303.. Arild Høgberget.. 308.. Rune Kværndal.. 501.. Thorvald Skaug.. Raufoss IL.. 502.. Frank Thomassen.. 503.. Ole Fredrik Jensen.. 504.. Tor Morten Stadum.. Vestre Gran IL.. 507.. Anne Hilde Aas.. 508.. Elisabeth Hoelsveen.. 509.. Bjørn Hoelsveen.. 510.. Morten Løkken.. Østre Toten Kommune, PDB / Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb.. 511.. Knut Gulbrandsen.. Østre Toten Kommune, PDB.. 512.. 513.. Sverre Dysthe.. 514.. Kirsten Andersen.. 515.. Christian Meyer.. 516.. Tom André Kristoffersen.. Quick Systems AS.. 517.. Ola Strandbakken.. Bøverbru i.. l.. 518.. Anita Flovild.. 519.. Kjetil , Dynna Midtlie.. 520.. Jan Erik Strande.. 521.. Asbjørn Vestland.. AS Miljøbygg.. 522.. Reidun Vestland.. 524.. Jan Helge Lundby.. Syljuåsen.. 526.. Anita Dyrud.. 527.. Stig Einar Vildåsen.. Ragasco / Eina Sportsklubb.. 529.. Erik E Evensen.. 530.. Brit Einseth.. 531.. Karin Frisinger.. 532.. Martin Frisinger.. 533.. Anders Frisinger.. Svett&Mett.. 534.. Kjersti Amlien.. 535.. Inge Olesen.. Høgskolen i Gjøvik.. 536.. Ola Bergheim.. 537.. Terje Vestbakken.. 540.. Torbjørn Lilleheier.. Team Grimås Hotspur.. 541.. Geir Sindre Nyborg.. 542.. Geir André Sæther.. 543.. Jørn Presterudstuen.. Totenkranken.. 546.. Tore Fossheim.. 547.. Tobias Fossheim.. 549.. Lars ove Ødegaard.. 550.. Geir Magne Fjellseth.. Nammo / Leeds United.. 551.. John Erlend Laderud.. 552.. Jon Kjetil Skottene.. 553.. Lars Bilden.. 554.. Bengt Jangefelt.. 555.. Robin Jangefelt.. 556.. Eivind N Jensen.. 557.. Robert Johnsen.. Sportsgutta Pro Team.. 558.. Eivind Kampesæter Slaaen.. 559.. Kjell Skårstad.. 560.. Kai Kronberget.. 561.. Jørn Jensen.. trim.. 562.. Lars Lomsdalen.. 563.. Morten Dyrud.. Nammo BIL.. 564.. Leif Anders Strande.. 565.. Olav Dyste.. 566.. Geir Ulven.. IL Kolbukameratene.. 567.. André Nordraak.. 568.. Christin Flatum Fallingen.. Team Sportsgutta Brandbu.. 569.. Turid Holter Steinset.. 570.. Petter Lindmoen.. 571.. Oda Lodgaard.. 572.. Ivar Dahl.. 573.. Eirin Lodgaard.. 575.. Jan erik Kvam.. JEK.. 576.. Marthe Lindmoen.. 577.. Anne turid Vangen Jordet.. 578.. Karoline Løvstad.. 579.. Kristin Løvstad.. 580.. Anders VangenJordet.. 581.. Øyvind Nyquist.. Lensbygda sportsklubb.. 582.. Bjørnar Lindmoen.. Benteler Aluminium Systems Norway.. 583.. Martin Røste Omdahl.. 584.. Vinjar Løkken.. 585.. Willy Askeli.. Gjøvik og Raufoss.. 586.. Brage Askeli.. Gjøvik skiklubb..

    Original link path: /ER
    Open archive


  • Archived pages: 14